Intravita drzwi wewnętrzne

LINIA BASIC:

Drzwi modułowe to przede wszystkim stabilna konstrukcja oparta na litej płycie z MDF-u. Taka konstrukcja pozwala na wykorzystanie nowej technologii oklejania, która polega na unikaniu widocznych miejsc połączeń okleiny. Niewidoczne łączenia znacząco wpływają na estetykę i jakość naszych produktów. Dodatkowo zastosowanie zawiasów czopowych pozwala na regulację skrzydła bez konieczności zdejmowania go z ościeżnicy. Drzwi modułowe to nowa generacja drzwi o solidnej konstrukcji i starannym wykonaniu.

LINIA PRESTIGE:

Linia Prestige to jeszcze bardziej stabilna konstrukcja drzwi, oparta na ramiaku szerokości 160 mm, co nadaje drzwiom eleganckiego i niepowtarzalnego wyglądu. Taka konstrukcja pozwala na wykorzystanie nowej technologii oklejania, która polega na unikaniu widocznych miejsc połączeń okleiny. Niewidoczne łączenia znacznie wpływają na estetykę i jakość naszych produktów. Dodatkowo zastosowanie zawiasów czopowych pozwala na regulację skrzydła bez konieczności zdejmowania go z ościeżnicy. Drzwi modułowe to nowa generacja drzwi o solidnej konstrukcji.

Kolorystyka:

Biały, jesion, dąb bergen, dąb sonoma, dąb złoty, dąb szary, dąb biały, orzech natura, grafit, wenge japońskie, orzech amerykański, biały mat pro, jesion pro, dąb pro, orzech pro, grafit pro.