Okna i Rolety

Okna są niezbędnym elementem wyposażenia każdego budynku. Do podstawowych funkcji okien można zaliczyć: ochronę przed czynnikami atmosferycznymi (deszcz, śnieg, wiatr, mróz) oraz zabezpieczenie przed wizytami nieproszonych gości. Nowoczesne okna zapewniają bezpieczeństwo i ciepło wewnątrz budynku.

Kliknij, pełna oferta: Okna drewniane

Drewniane okna najczęściej wybierane są przez osoby, które cenią sobie naturalność i nienaganną estetykę. Drewno uważane jest za szlachetny materiał, który stosowany jest od wielu wieków z uwagi na niezwykłą elastyczność oraz łatwość obróbki. Nowoczesne okna drewniane zapewniają użytkownikom komfort, funkcjonalność i elegancki wygląd. Ponadto, drewno jest odnawialnym surowcem, w pełni bezpiecznym dla środowiska naturalnego.

Kliknij, pełna oferta: Okna drewniano-aluminiowe

Odporne na działanie wiatru, deszczu, słońca. Charakteryzują się długowiecznością w trudnych warunkach.

Potencjał wyboru z trzech profili drewna i siedmiu profili aluminium w różnych kolorach daje ogromne możliwości kreacji.

Możliwość wykonania w nowatorskiej technologii SMART EDGE, dzięki której ościeżnica i skrzydło są w jednej płaszczyźnie

Kliknij, pełna oferta: Okna aluminiowe

Kliknij, pełna oferta: Okna PVC

Nowoczesne okna PCV to dziś standard w budownictwie. Funkcjonalne, estetyczne, a przy tym rozsądne cenowo – sprawdzą się zarówno w domach jednorodzinnych, jak i mieszkaniach czy obiektach biurowych i przemysłowych. Gwarantują komfort akustyczny, duże oszczędności ciepła oraz stylowy wygląd, bez względu na zastosowaną aranżację.

W ofercie STOLBUD znajdą Państwo najwyższej klasy okna plastikowe – wyprodukowane z myślą o wymagających Klientów. W Państwa ręce oddajemy szeroką gamę okien PCV:

  • w różnorodnych rozmiarach i kształtach – zarówno tych standardowych, jak i nietypowych,
  • w wielu wariantach kolorystycznych – tak, by można je było dopasować do charakteru i stylu elewacji,
  • wykonane na profilach renomowanej marki Rehau – gwarantujących niezawodną jakość,
  • dostosowanych również do indywidualnych potrzeb naszych Klientów.

Nasze okna plastikowe są dostępne w wersjach:

  • TERMIC 70 – doskonałe dla domów niskoenergetycznych, jak i montowanych w trakcie termomodernizacji budynku. 5-komorowy profil zapewniający doskonały komfort termiczny i akustyczny i niskie złożenie skrzydła z ościeżnicą to gwarancja większej powierzchni przeszklenia;
  • TERMIC – ekonomiczne i nowoczesne rozwiązanie, oparte na 5 – komorowym profilu, który gwarantuje odpowiednią izolację cieplną oraz dźwiękową. Ich konstrukcja ułatwia odprowadzanie wody;
  • WARMIC – doskonałe dla budownictwa mieszkaniowego, profil o grubości 80 mm, szeroka gama kolorystyczna i jeszcze wyższy komfort akustyczny oraz cieplny,
  • HOTIC – okna z najwyższej półki,  wykonane z tworzywa nowej generacji – łączącego kompozyt PCV z włóknem szklanym, które pozwala na wyeliminowanie wzmocnień stalowych, a co za tym idzie – na ograniczenie strat ciepła, 6-komorowy system.

Kliknij, pełna oferta: Drzwi tarasowe

Drzwi tarasowe są doskonałym sposobem na płynne i funkcjonalne połączenie tarasu, balkonu czy werandy z wnętrzem domu. Bardzo modne obecnie duże przeszklenia dodają budynkowi lekkości, a wnętrzom nowoczesności, doskonale przy tym doświetlając pomieszczenia. Nowoczesne mechanizmy umożliwiają otwieranie skrzydeł na różne sposoby. Działają precyzyjnie nawet w przypadku dużych gabarytów i zapewniają komfort użytkowania.

Kliknij, pełna oferta: Okna na rynek Brytyjski

Okna na rynek Brytyjski – Okna drewniane Sash

Tradycyjny profil o szerokości ościeżnicy 166 mm i grubości skrzydła 57 mm. Standardowo okna wykonywane są z drewna sosnowego.

Kliknij, pełna oferta: Okiennice

Okiennice wykonywane są z drewna sosnowego, dębowego, meranti lub sklejki wodoodpornej w kolorystyce dostosowanej
do okna.

Dostępne modele okiennic pełnych (deskowych), z lamelami stałymi lub ruchomymi wbudowanymi w ramę drewnianą.

Kliknij, pełna oferta: Rolety

Rolety zewnętrzne wykonane z najwyższej jakości komponentów aluminiowych, stanowią zabezpieczenie stolarki okiennej przed trudnymi warunkami pogodowymi.

Poprawiają izolacyjność termiczną przegrody okiennej: latem obniżają temperaturę pomieszczeń, zimą zatrzymują uciekające ciepło. Zwiększają izolacyjność akustyczną.

Kliknij, pełna oferta: Akcesoria