Perfectdoor ościeżnice

OŚCIEŻNICA REGULOWANA:

Korpus ościeżnicy składa się z płyty MDF o grubości 22mm. Część czołową (od strony drzwi) i część regulacyjną stanowią płaskie opaski kątowe. Powyższe elementy pokryte są folią, PREIMPREGNAT, TOP-DECOR, ECOLINE lub LAMINAT CPL. Produkt pozwala na zmianę szerokości w zakresie 40mm, a różne zakresy pozwalają na obsadzenie jej w murze o grubości od 80mm do 500mm. Każda regulowana ościeżnica ma opcję trzeciego zawiasu

OŚCIEŻNICA PANELOWA REGULOWANA BEZPRZYLGOWA

Ościeżnica przystosowana do montażu drzwi bezprzylgowych z zawiasami niewidocznymi. Korpus składa się z płyty MDF o grubości 22mm. Część czołową (od strony drzwi) i część regulacyjną stanowią opaski kątowe. Powyższe elementy pokryte są folią: PREIMPREGNAT, TOP-DECOR, LAMINAT CPL. Produkt pozwala na zmianę szerokości w zakresie 20mm, a rożne zakresy pozwalają na osadzenie jej w murze o grubości od 96mm do 516mm.

TUNEL REGULOWANY

Tunel regulowany jest produktem przeznaczonym do ozdobnego zakrycia otworu w murze, lub jako opcja do systemu przesuwnego naściennego. Produktu jest konstrukcyjnie bardzo zbliżony do ościeżnicy panelowej, jednak nie posiada on zawiasów, zaczepu zamka oraz na frezowania pod uszczelkę. Korpus składa się z płyty MDF o grubości 22mm. Część czołową i część regulacyjną stanowią płaskie opaski kątowe. Powyższe elementy pokryte sąfolią PREIMPREGNAT, TOP-DECOR, ECOLINE, LAMINAT CPL. Produkt pozwala na zmianę szerokości w zakresie 40mm, a różne zakresy pozwalają na obsadzenie jej w murze o grubości od 80mm do 500mm.

OŚCIEŻNICA STAŁA

Ościeżnica jest wykonana z litej płyty MDF o grubości 44mm i pokryta folią PREIMPREGNAT, TOP-DECOR, LAMINAT CPL. Posiada stałą szerokość 90mm. Występuje zarówno w wersji 2 jak i 3 zawiasowej.

OŚCIEŻNICA NAKŁADKOWA – KAMUFLAŻ

  • zabudowa starej ościeżnicy poprzez jej całkowite zasłonięcie – bez konieczności jej demontażu (nie zmniejsza znacząco światła w murze)
  • kamuflaż posiada regulację szerokości i nie tylko zabudowuje istniejącą ale również całą grubość bez konieczności montowania dodatkowych listew
  • możliwość obudowy każdej metalowej futryny, również z okalającym ją murem
  • możliwość zmiany kierunku drzwi

 

kontakt@integra24.net
Tel. +48 602 768 602
Tel. +48 660 675 666