Drzwi modułowe

Drzwi modułowe Polskiego Producenta to nowoczesne wzornictwo, ciekawe i innowacyjne rozwiązania konstrukcyjne. Charakteryzują się stabilną masywną konstrukcją dającą satysfakcję płynącą z obcowania z produktem wysokiej jakości. Wykorzystywanie okleiny, zwłaszcza z linii TOP-DECOR charakterystycznym usłojeniu i strukturze potęgują dodatkowo wrażenie naturalnego drewna. Okleiny CPL i ECO LINE nadają dodatkowo odporność paneli. Każdy z modułów skrzydła jest wykonany z litej płyty MDF, oklejony i przygotowany osobno z należytą starannością i uwagą.

Elementy są solidnie połączone zapewniając stabilną i trwałą konstrukcje skrzydła. Użycie modułów w budowie pozwala stworzyć wiele odmiennych wzorów na bazie jednego modelu, dzięki czemu każdy klient ma szansę na znalezienie optymalnego dla siebie rozwiązania.

 

Wszystkie wyżej wymienione drzwi dostępne w różnym wybarwieniu oraz w wersji przylgowej i bez przylgowej. W skład kompletu:

 

 

Konstrukcja ramowa pozwala na estetyczny bezramkowy system szklenia. W drzwiach modułowych stosuje się mleczne szkło DECORMAT o grubości 4mm.

Cała paleta produktów dostępna w ZAKŁADCE: DO POBRANIA