GALERIA REALIZACJI

Witaj na stronie dotyczącej naszych realizacji. Prezentujemy na niej dotychczasowe wybrane projekty związane z montażem stolarki budowlanej. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, kompetencjom naszych fachowców oraz współpracy z renomowanymi producentami, możemy pochwalić się realizacjami, które spełniają najwyższe standardy jakości i estetyki.  

Montaż równie ważny co rodzaj produktu

Dlaczego prawidłowy montaż drzwi wewnętrznych i zewnętrznych, okien, klamek itp. jest równie ważny co jakość tych produktów? Przykładowo, błędnie wykonany montaż okien czy drzwi wejściowych może obniżyć walory użytkowe tych produktów. Aby rozwinąć ten wątek, trzeba najpierw wskazać, że termoizolacja to bardzo istotny aspekt, którym kierują się kupujący planując remont czy budowę domu. Kupujący przy wyborze np. okien kierują się m.in. współczynnikiem przenikania ciepła. Wskazuje nam on na właściwości izolacyjne okien. Jednak nawet jeśli wybierzemy sprawdzony produkt o dobrych parametrach, to pamiętajmy, że nieprawidłowy montaż okien może mieć wpływ na utratę ciepła z budynku.

To samo dotyczy oczywiście również drzwi wejściowych. Prawidłowy montaż, zapewni że jeśli mają one dobre parametry, to będą chronić przed hałasem z zewnątrz i utratą ciepła z domu. Fachowy montaż drzwi zewnętrznych również gwarancja Twojego bezpieczeństwa w domu.

Ewentualne błędy jakie można popełnić przy montażu mogą skutkować również obniżeniem jakości użytkowania czy to okien czy drzwi zewnętrznych i wewnętrznych. 

Fachowy montaż drzwi i okien a estetyka

Wiemy już, że fachowy montaż drzwi czy okien odpowiada za możliwość wykorzystania ich parametrów. Nawet najlepiej dobrane drzwi czy okna, nie spełnią swojej roli jeśli będą niedbale zamontowane. 

Zwróćmy przy tym jeszcze uwagę na aspekt estetyczny. Nieprawidłowy montaż może spowodować powstanie szczelin i nierówności. To wpływa na obniżenie aspektu wizualnego. Niedbale zamontowane drzwi czy okna mogą zepsuć wygląd wnętrza jak i elewacji budynku.

Nasi fachowcy od montażu dbają o detale podczas instalacji takie jak idealne dopasowanie czy uszczelnienie. Dzięki temu zamontowane okna, drzwi czy klamki wyglądają estetycznie i są funkcjonalne. Wpływa to na to jak prezentują się wnętrza domu czy mieszkania, a co za tym idzie stanowią też o jego wartości.

Sprawdź zdjęcia z naszych realizacji

Drzwi wewnętrzne

Drzwi zewnętrzne

Drzwi "ukryte" w ścianie

Okna

Drzwi użytkowe

Bramy garażowe